Jest to budynek dawnej stacji ratownictwa morskiego wybudowany w 1894 roku. Obecnie od wielu lat pełni rolę bazy dla harcerek i harcerzy ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, którzy co roku organizują w tym miejscu swoje obozy i biwaki. Od 2015 roku stanowi własność Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Administratorem budynku jest Okręg Staropolski ZHR.
Zainteresowani obozem lub biwakiem?
Zapraszamy do kontaktu z administratorem bazy. Adres e-mail: [email protected]